Regenerácia a opravy umelých povrchov

Čo si počať so športoviskom, ktorého povrch nespĺňa požiadavky na pravidlá hry, na jej bezpečnosť alebo má zastaraný, ba odpudivý vzhľad? V takom prípade je nutné investovať do regenerácie umelého povrchu. Čím skôr, tým lepšie, inak sa miera poškodenia bude prehlbovať a oprava nakoniec vyjde ešte oveľa drahšie.

Regenerácia: ak je športovisko "zanedbané"

Doprajte umelému povrchu riadnu očistu

Neváhajte s celkovou regeneráciou športoviskav prípade jeho hrubého znečistenia a pretrvávania stojatej vody. Alarmujúce je aj zhoršenie jeho herných vlastností, mach na umelej tráve a tvrdnutie povrchu.

Regeneráciou umelého povrchu skúsenou firmou každých 4 až 8 rokov (záleží na jeho vyťaženosti, pravidelnosti čistenia a dlhodobej profesionálnej údržbe) dosiahnete viditeľné výsledky. Predĺži sa jeho životnosť, obnoví sa pôvodný vzhľad a tiež sa navrátia pôvodné vlastnosti.

Celková regenerácia športovísk je zložitý proces. Odstránime pri ňom podstatnú časť výplne povrchu a nahradíme ho novým pieskom, vyrovnáme a preperieme vlasce umelej trávy, zaistíme odstránenie machuz umelej trávy a doplníme biely kremičitý piesok.

Znečistený tenisový kurt
Znečistený tenisový kurt
 Revitalizácia športoviska po desiatich rokoch
Ihrisko 10 rokov bez zvláštnej údržby

Ušetrite čas aj peniaze vďaka kvalitnému ihrisku s neprerušovanou prevádzkou. Stačí nám zavolať a s kvalitnou starostlivosťou o športoviská vám radi pomôžeme.

Opravy: ihrisko už prestáva slúžiť svojmu účelu

Zaistite poškodenému športovisku kvalitnú opravu

Ihrisko alebo bežecké dráhy z umelej trávy a gumového granulátu EPDM vám už neslúžia? Na základe aktuálneho stavu športoviska vám navrhneme riešenie pre obnovu jeho pôvodných vlastností a opravu vykonáme.

Výrazné poškodenie a opotrebovanie ihriska, odlepené lajny a spoje umelej trávy, nerovnosti, mach na umelom povrchu – to všetko sú príznaky ťažko chorého športoviska.V takom prípade neváhajte a kontaktujte nás, aby sme realizovali kompletnú opravu ihriska .

Pripravíme riešenie obnovy pôvodných vlastností ihriska, vykonáme odstránenie machu z umelého trávnika, opravíme bežeckú dráhu z tartanu (gumový granulát EPDM) a zaistíme ďalšie potrebné úpravy. Vaša ihrisko bude opäť slúžiť svojmu účelu!

Natrhnutá lajna
Natrhnutá lajna
Oprava podložia pod umelým povrchom
Oprava podložia pod umelým povrchom

 

Posúdime stav ihriska ZADARMO Prídeme zhodnotiť stav vášho ihriska kdekoľvek po SR.

Starostlivosť o ihrisko s umelým povrchom vyžaduje individuálny prístup. Zanechajte nám na seba kontakt a prídeme posúdiť stav vášho ihriska zadarmo a odporučíme najlepšiu starostlivosť..